Esenler TabelaKutu Harf Tabela

Telefon: 0212 628 1011

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela çok çeşitli malzemelerden üretimi yapılmaktadır. İsim ve logolar router ve lazer cihazlarla kesilerek harf şekline getirilen uygulamalardır.

Kutu harf tabela iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Kutu harf tabela reklamları ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri ve plaza gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedir.

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabela öncelikle tasarım aşamasından başlanır. Tasarım ve kullanılacak malzeme belirlendikten sonra harfler rooter ve lazer makine yardımıyla belirlenen tasarım ölçülerinde kesilir. Kesilen bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır. Tabelalın paslanmaması için kaliteli boyalar kullanılır. Alanında uzman personel tarafından montajı yapılır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri
  • Pleksi Glas Kutu Tabela
  • Dekota Kutu Tabela
  • Alüminyum Kutu Tabela
  • Paslanmaz Krom Kutu Tabela
  • Pirinç Kutu Tabela
  • Köpük Kutu Tabela

Kutu Harf Tabela Avantajları

Kutu harf tabelalar firmaların isimlerini en iyi tanıtan alternatif reklam aracıdır. Bu reklamlar açık ve kapalı alanlarda çok rahat kullanılarak müşteriyi direkt olarak etkilemektedir. Alışveriş merkezleri ve büyük firmalar için ideal bir reklam seçimidir. Yapılan reklamın daha fazla fark edilmesi sağlanır. Uzun ömürlüdür. Sizlerde kutu harf tabela yaptırarak markanızın bilincini en kalabalık ortamlarda artırabilirsiniz.