Esenler TabelaKompozit Cephe Giydirme

Telefon: 0212 628 1011

Kompozit Cephe Giydirme

Kompozit cephe giydirme, alüminyum levhalar kullanılarak binaların dış cephesinin kaplanmasıdır. Alüminyum, kolay şekil aldığı için uygulaması da kolaydır.

Kompozit panel ile dikey ya da yatay şekilde montaj yapımı mümkündür. Kompozit paneller, iki alüminyum arasına yerleştirilmiş polietilen malzemeden oluşmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cephe giydirme ve kaplamalarında sık tercih edilen bu paneller hem montajı kolay hem de ekonomik olması nedeniyle avantajlıdır. Hafif olmasına rağmen oldukça dayanıklı olan kompozit panellerin temizliği ve bakımı kolaydır. Birçok renk tercihi yapılabilecek panellerin özel renk ve özel ebatlarda üretilmesi de tercih edilmesini artırmaktadır.

Kompozit cephe giydirmede yapılan reklamlar daha çok dikkat çekmektedir. İşletmeyi ve yapılan reklamı daha fazla anlatmak adına oldukça etkin bir reklam yöntemidir.

Kompozit cephe kaplama reklamları 24 saat etkin bir şekilde görülebilme özelliği ile insanların algısı üzerinde marka ve kurum bilinci oluşturma konusunda etkin bir reklam aracıdır.

Kompozit Cephe Giydirme