Esenler TabelaEsenler Tabela

Telefon: 0212 628 1011

Bir Bakışta Şirketimiz

Tabela reklam ve dijital baskı sektöründe 30 senelik birikim ve tecrübeyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Esenler Tabela Estuğ Reklam, sektörde 1987 yılından günümüze kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmaktadır. Firmamız İstanbul ve yurt geneline hizmet vermektedir.

İstanbul’da Esenler ilçesinde kurulan firmamız, tabela reklam sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel hizmet anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu yeri almış, İstanbul genelinde kaliteli uygulamalara imzasını atmıştır.

Firmamız, kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak, ışıklı tabela, pleksi tabela, paslanmaz kutu harf tabela, krom tebala, totem tabela, vinil germe tabela, kompozit cephe giydirme, çatı tabelası, folyo baskı ve afiş reklam hizmetleri alanında üretimini ve montajını sürdürmektedir.

Firmamız; her türlü özel reklam ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla deneyimli kadrosu ile kişiye ve firmaya özel değişik renk ve modelde reklam ve stratejiler geliştirmektedir. Sunduğumuz hizmetleri en iyi şekilde tasarlayarak uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Esenler Tabela Hakkımızda
Vizyonumuz;
Vizyon

Firmaların reklam ihtiyaçlarını üst seviyede karşılamak ve reklam hizmetlerini modern, teknolojik ve estetik olarak doğru olarak yansıtmak.

Misyonumuz;
Misyon

Reklam ve dijital baskı alanında müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yenilikçi ve modern çözümler üreterek sektöre yön vermek.