Esenler TabelaIşıklı Tabela

Telefon: 0212 628 1011

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı Tabela, içerisinde ışığın bulunduğu özellikle geceleri de görülme ihtiyacı duyan firmaların taleplerini karşılamada etkin bir reklam aracıdır.

İçerisine entegre edilen ışıkla ön kısımda yer alan reklam yazıları ve şekiller her alandan kolayca fark edilir. Işıklı tabela ürünleri içerisine led, neon, floresan gibi aydınlatma ürünleri tercih edilir.

Işıklı tabelaların tasarım yapımında ön ve arka bölümlerin ışığı yansıtabilen pleksi, vinil veya folyo baskı kullanılmaktadır. Işıklı tabelaların içerisinde alüminyum veya demirden yapılan bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm'lik oluklu alüminyum profil konulmuştur. Ön yüzeyde ışık geçiren pleksi (pleksiglas, akrilik) veya polikarbon levhalar, arka yüzeyde ışığın eşit düzeyde yansıması için yerleştirilen alüminyum gofrajlı levha yer almaktadır. Işıklı tabelada ışığı yansıtma görevini ise neon, led ya da floresanlar sağlamaktadır.

Esenler Tabela olarak ışıklı tabela ürünlerini özel aydınlatma sistemleriyle donatarak sizlerin kullanımına sunmaktadır. Sizlerde ışıklı tabela hizmetleri almak istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Işıklı Tabela Hizmetleri
Işıklı Tabela Faydaları
  • Görüntüsüyle, tasarımıyla ve aydınlık olmasından dolayı müşterilerin dikkatini çeker.
  • Şirketlerin marka bilinirliğini en iyi şekilde yükselten tanıtım şeklidir.
  • Işıkla tabela ile diğer tabelalara göre daha olumlu etki sağlar.