Esenler TabelaPleksi Kutu Harf Tabela

Telefon: 0212 628 1011

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu haf tabela dayanıklı malzemelerden yapılır. Tabela reklam sektöründe iç ortam ve dış ortam olmak üzere iki kısma ayrılmaktadır. Pleksi kutu harf tabela tercihlerinin başında malzemenin dayanıklılığı ve hava şartlarında deforme olmaması ve ışığı yansıtmasıdır.

Pleksi kutu harf tabela kalınlıkları günümüzde 2mm'den başlayıp 30mm'ye kadar rahatlıkla bulunabilmektedir. Hazırlamış olduğunuz tasarım ve çizimi size en ayrıntılı şekilde pleksi kesimi lazer makinelerde görebilirsiniz.

Reklam sektörü teknolojinin gelişmesiyle birlikte gün geçtikçe reklam sektörü büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim sonucunda artan tabela çeşitleri sektöre büyük katkılar sağlamaktadır. Pleksi kutu harf tabela bu reklam çeşitlerinden bir tanesidir.

Pleksi Kutu Harf Tabela

Son Yapılan Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf
Işıksız Pleksi Kutu Harf Tabela
Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela ihtiyaçlarınız için tabela konusunda alanında uzman firmamız, son teknoloji cihazlarla profesyonel reklam çözümleri sunmaktadır. Sizde pleksi kutu harf tabela için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, en uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.